Zaloguj / Zarejestruj

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close

Przyjaciółki

Nasze Przyjaciółki

Firmy, które dzielą się dobrem. Wspierają nas działaniem lub swoimi produktami. Stoją po stronie kobiet.

Aktywistka Kulturalna jest zaangażowaną klubokawiarnią, restauracją i świetlicą podejmującą i wspierającą ważne, twórcze, równościowe i inkluzywne inicjatywy. Od 18 lat Kulturalna z partnerkami i partnerami stara się pobudzać do zmiany i tworzyć lepszy świat, a poza tym gotować odpowiedzialnie i w zgodzie z planetą.
Kulturalna jest naszą Przyjaciółką i pierwszą Partnerką. W Kulturalnej możesz na miejscu kpić nasz krem – Demonella.

A poza tym spędzić kulturalnie czas i zjeść coś pysznego.

Adres: Plac Defilad 1 (Pałac Kultury i Nauki), wejście do Teatru Dramatycznego.

SeLa to firma Anety Romanowskiej, która tworzy mieszanki ziołowe na bazie surowców z terenów lesistych  i zróżnicowanych, objętych certyfikatem ekologicznym lub pochodzących z upraw ekologicznych.

SeLa przekazała na rzecz Samego Dobra wspaniałe herbaty ziołowe. Cały zysk z ich sprzedaży wspiera kobiety doświadczające przemocy, którym pomaga fundacja Feminoteka. Herbaty przekazała bezpłatnie, bez żadnych marży, kosztów itp. “Dlaczego? Bo tak trzeba. Jako mała firma nie zarabiam dużo, więc czasem łatwiej przekazać mi produkty, niż pieniądze” – powiedziała nam Aneta. 

Dziękujemy!

www.sela-herbals.pl

Marta Frej

MARTA FREJ to marka sama w sobie. Malarka, ilustratorka, animatorka kulturalna, prezeska Fundacji Kulturoholizm, twórczyni memów. Ukończyła ASP w Łodzi (dyplom 2004), asystentka w pracowni rysunku i malarstwa prof. M. Czajkowskiego na ASP w Łodzi (2005–2009). Laureatka nagrody Okulary Równości 2015, przyznawanej przez Fundację im. Izabeli Jarugi-Nowackiej. 

W Gdyni, gdzie się przeprowadziła, otworzyła swój sklep/galerię/pracownię przy ul. Świętojańskiej 100 c, gdzie można obejrzeć i kupić jej prace. Jest także sklep online martafrejsklep.pl

Samemu Dobru przekazała kalendarze na 2022 rok ze swoimi rysunkami. 

Kawa w kąpieli  to sklep i naturalne produkty Agi Sidor. Jej największą miłością są mydła, zwłaszcza potasowe.

Ceni naturalne składniki. Ważna jest dla niej ich jakość, zapach oraz dobroczynne działanie.

Oprócz własnej produkcji, prowadzi tez warsztaty mydlane, kosmetyczne, prowadzi konsultacje na temat naturalnych kosmetyków. Na jej blogu znajdziesz także receptury mydlane. 

Kawa w kąpieli przekazała Samemu Dobru 6 wspaniałych mydeł potasowych.

 

Jak zostać naszą Przyjaciółką?

Podziel się dobrem

Jeśli jesteś etyczną lub/i proekologiczną marką, możesz nam przekazać swoje produkty, np. końcówkę serii albo kilka wybranych produktów, może być to też szkolenie lub cokolwiek innego, co robi Twoja firma.  Jesteśmy otwarte na różny rodzaj współpracy. Nie przyjmujemy jedynie kosmetyków.

Kto pakuje i wysyła produkty?

Wysyłką i pakowaniem produktów zajmujemy się my. Do przesyłki zostanie dołączona informacja o Twojej firmie z logo i adresem internetowym Twojej strony i krótkim opisem. Jego treść i wszystkie szczegóły ustalimy z Tobą.

"Zło dobrem zwyciężaj" to nasze hasło. Bo cały zysk ze sprzedaży przeznaczamy na pomoc kobietom doświadczającym przemocy

Jaka będzie cena Twoich produktów/ usługi?

Taka, jak na Twojej stronie. Albo taka, jaką zaproponujesz. 
Bez względu na cenę zawsze cały zysk ze sprzedaży przeznaczamy na pomoc kobietom po przemocy, którym pomaga fundacja Feminoteka.

Czy Twoje produkty/ usługi będą z Twoim logo?

Absolutnie tak! Nie zmieniamy niczego w oryginalnych opakowaniach, opisach i zdjęciach. To Twój produkt, którym się dzielisz pod swoją marką. My dodajemy go do naszego sklepu z takimi informacjami, jakie chcesz.

Na co jeszcze możesz liczyć?

Na stronie samodobro.pl zamieścimy logo Twojej firmy z informacją dlaczego chcesz dzielić się dobrem i dołączacie do grona naszych Przyjaciółek. O Twojej szczodrości poinformujemy w newsletterze, a także na naszych mediach społecznościowych (Facebook i Instagram). Jeśli Twoje produkty lub Twój gest będzie wyjątkowy, poinformujemy o tym także poprzez kanały fundacji Feminoteka.

Jak możesz zacząć współpracę?

Wystarczy, że napiszesz do nas na adres mailowy kontakt@samodobro.pl. Ustalimy szczegóły i warunki współpracy.
 
Jesteśmy otwarte na inne pomysły niż te tutaj opisane.
 
Masz pytania? Śmiało pisz!

Nasze dobra

Dobrze wiedzieć co dobrego u nas!

Zapisz się na nasz newsletter

Kim jesteśmy?

Samo Dobro to marka fundacji Feminoteka.

Jesteśmy zespołem ekspertek z pasją. Feminoteka od ponad 15 lat wspiera kobiety po przemocy. Udzielamy bezpłatnych porad prawnych, psychologicznych, prowadzimy terapie, wspieramy je finansowo. 

Back to top